Aktuality - všeobecné oznamy

Očkovanie psov jún 2019Vytlačiť

Súkromný veterinárny lekár oznamuje občanom, že dňa 15. 06. 2019 t. j. v sobotu v čase od 14,00 h. do 15,00 h. vykoná v obci Podhradie pri obecnom úrade očkovanie psov a mačiek proti besnote. Cena za jedno zaočkované zviera je 5,00 €. Na požiadanie vykonajú taktiež kompletnú vakcináciu prípadne odčervenie zvieraťa, tieto úkony sú hradené osobitnou taxou.

Odpočet elektromerov jún 2019Vytlačiť

Západoslovenská energetika, a. s. oznamuje občanom, že dňa 21. 06. 2019 budú pracovníci energetiky robiť odpočet elektromerov. Treba sprístupniť svoje elektromery.

Deň detí 2019Vytlačiť

Program: športové hry, kúzelník

Kalendár podujatí MASSOTDUM 2019Vytlačiť

Poďakovanie Vytlačiť

Ďakujem občanom našej obce Podhradie za prejavenú dôveru, ktorú mi vyslovili
v komunálnych voľbách.

S Božou pomocou a v spolupráci s Vami všetkými dokážeme budovať a oživovať našu obec a udržiavať pokojné spolunažívanie.

Všetkých Vás pozývam ku spolupráci.

Starosta obce

Milan Štefkovič

dnes je: 20.6.2019

meniny má: Valéria