Aktuality - všeobecné oznamy

Mesiac úcty k starším 2019Vytlačiť

Odstávka elektrickej energie 10/2019Vytlačiť

Západoslovenská distribučná, a. s. oznamuje občanom, že dňa 18. 10. 2019 od 8,30 h. do 15,00 h. bude v obci Podhradie odstávka elektrickej energie.

Kalendár podujatí MASSOTDUM 2019Vytlačiť

Poďakovanie Vytlačiť

Ďakujem občanom našej obce Podhradie za prejavenú dôveru, ktorú mi vyslovili
v komunálnych voľbách.

S Božou pomocou a v spolupráci s Vami všetkými dokážeme budovať a oživovať našu obec a udržiavať pokojné spolunažívanie.

Všetkých Vás pozývam ku spolupráci.

Starosta obce

Milan Štefkovič

dnes je: 24.10.2019

meniny má: Kvetoslava

podrobný kalendár

Mesiac úcty k starším 2019

Obec Podhradie pozýva občanov starších ako 60 rokov na posedenie z príležitosti mesiaca úcty k starším, ktoré sa bude konať v nedeľu 27. 10. 2019 od 15,00 hodiny v kultúrnom dome v Podhradí. Deti si môžu pripraviť básničku alebo pieseň pre svojich starých rodičov. Posedením Vás bude sprevádzať folklórny súbor Javorina. Príďte sa zabaviť v kruhu svojich blízkych.