Aktuality - všeobecné oznamy

Nahlásenie záujmu o kominárske službyVytlačiť

Obec Podhradie, obecný úrad oznamuje občanom, ktorí majú záujem o kominárske služby, aby sa prihlásili na Obecnom úrade v Podhradí alebo na tel. č 038 539 02 69.

Stretnutie s Mikulášom 2018Vytlačiť

Obec Podhradie, obecný úrad Vás srdečne pozýva na stretnutie s Mikulášom, ktorý príde do našej obce dňa 3. decembra 2018 (pondelok) o 18,45 h. Stretnutie sa bude konať pred obecným úradom. Mikulášsky darček dostanú všetky deti do 18-tich rokov veku. Prosíme rodičov, aby svoje deti obliekli do teplého oblečenia.

Poďakovanie Vytlačiť

Ďakujem občanom našej obce Podhradie za prejavenú dôveru, ktorú mi vyslovili
v komunálnych voľbách.

S Božou pomocou a v spolupráci s Vami všetkými dokážeme budovať a oživovať našu obec a udržiavať pokojné spolunažívanie.

Všetkých Vás pozývam ku spolupráci.

Starosta obce

Milan Štefkovič

Kalendár podujatí MAS SOTDUM 2018Vytlačiť

kalendár podujatí massotdum 2018 kalendár podujatí massotdum 2018.png kalendár podujatí massotdum 2018.png (868.1 kB)