Aktuality - všeobecné oznamy

Odpočet vodomerov máj 2019Vytlačiť

Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a. s. Nitra oznamuje občanom, že 15. 05. 2019 a 16. 05. 2019 budú pracovníci vodárenskej spoločnosti robiť odpočet vodomerov v obci Podhradie. Treba sprístupniť svoje vodomery.

Kalendár podujatí MASSOTDUM 2019Vytlačiť

plagát kalendár podujatí 2019 plagát_kalendár_podujati_2019.pdf plagát_kalendár_podujati_2019.pdf (2.7 MB)

Stavanie mája a oslava Dňa matiek 2019Vytlačiť

Obec Podhradie, obecný úrad Vás pozýva na stavanie mája spojené s oslavou Dňa matiek, ktoré sa bude konať dňa 30. 04. 2019, začiatok je o 17,00 h. pred obecným úradom.
Po úvodnom obrade stavania mája bude nasledovať májová veselica a oslava Dňa matiek, na ktorej Vás bude zabávať ľudová hudba "Javorina".
Príďte si oddýchnuť od každodenných povinností.

Poďakovanie Vytlačiť

Ďakujem občanom našej obce Podhradie za prejavenú dôveru, ktorú mi vyslovili
v komunálnych voľbách.

S Božou pomocou a v spolupráci s Vami všetkými dokážeme budovať a oživovať našu obec a udržiavať pokojné spolunažívanie.

Všetkých Vás pozývam ku spolupráci.

Starosta obce

Milan Štefkovič

dnes je: 21.5.2019

meniny má: Zina

Príďte si oddýchnuť od každodenných povinností.