Nahlásenie záujmu o kominárske službyVytlačiť

Obec Podhradie, obecný úrad oznamuje občanom, ktorí majú záujem o kominárske služby, aby sa prihlásili na Obecnom úrade v Podhradí alebo na tel. č 038 539 02 69.

dnes je: 26.3.2019

meniny má: Emanuel

Ruin Run

Pozývame všetkých fanúšikov behu na Ruin Run, beh okolo Topoľčianskeho hradu. Poďte si užiť hory-doly, z nich pekné výhľady a po námahe zaslúženú odmenu. Lesná trať dlhá 10 km preverí sily, ale nikoho nezruinuje. Sľubujeme! Pre deti pripravujeme detský beh a malú sladkú trofej pre každého.

Obec Podhradie organizuje stolnotenisový turnaj, ktorého finále sa bude konať dňa 31. 03. 2019 t. j. v nedeľu. Súťažiť sa bude: 1. kategória deti mix, 2. kategória dospelí
Záujemcovia o účasť na turnaji sa môžu prihlásiť u starostu obce Podhradie do 22. 03. 2019 t. j. do piatku, z dôvodu zoradenia rozpisu zápasov. Bližšie informácie u starostu obce Podhradie alebo na tel. č.: 0905 322 654.