Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Zástupca starostu

Zástupca starostu obce

Ján Jambor

 Ján Jambor

Adresa: Podhradie 28, 955 01

Zástupca starostu obce Podhradie je zvoleným poslancom Obecného zastupiteľstva obce Podhradie, ktorý po poverení starostom obce zastupuje starostu spravidla celé funkčné obdobie.
Zástupca starostu zastupuje starostu v rozsahu určenom starostom obce v písomnom poverení. Plní v prípade zaniknutia mandátu starostu obce pred uplynutím funkčného obdobia úlohy starostu v plnom rozsahu.
Podľa zákona č. 5/2019 Z. z., ktorým sa mení a dopĺňa zákon Slovenskej národnej rady č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov (§25 ods. 7) a po zohľadnení vecnej a časovej náročnosti výkonu funkcie zástupcu starostu a podľa úloh určených v písomnom poverení určuje starosta obce Podhradie zástupcovi starostu p. Jánovi Jamborovi od 01. 04. 2019 odmenu za výkon funkcie zástupcu starostu vo výške 30,00 Eur mesačne.


 

 

 

dnes je: 22.5.2019

meniny má: Júlia, Juliana

Obec Podhradie, obecný úrad Vás pozýva na stavanie mája spojené s oslavou Dňa matiek, ktoré sa bude konať dňa 30. 04. 2019, začiatok je o 17,00 h. pred obecným úradom.
Po úvodnom obrade stavania mája bude nasledovať májová veselica a oslava Dňa matiek, na ktorej Vás bude zabávať ľudová hudba "Javorina".
Príďte si oddýchnuť od každodenných povinností.

webygroup

Úvodná stránka